۱۳۹۰ مرداد ۲۷, پنجشنبه

پرفورمنس امیر راد، " آرتیست سورون، هیچ برون"، 21 مردادماه 90

عکس هایی از پرفورمنس امیر راد، " آرتیست سورون، هیچ برون"، از مجموعه "با من افطار کن"عکس ها از فراز فلاحی

۱۰ نظر:

سحر ناطقی گفت...

خیلی تاثیر گذار بود، هنرمند واقعیت تلخی رو نشانه گرفته بود، واقعیتی که توش غرق هستیم و باید کسی می آمد و نشانمان میداد.

بهرنگ گفت...

شاید نیم قرن است که جایگاه خیلی ها به خاطر خیلی روابط تغییری نکرده است! واقعا قکر می کنید ما باید نیم قرن دیگر هم توی صف انتظار بمانیم؟

کیانا پناهی ها گفت...

آقای راد عزیز، شما با هر دو پرفورمنس خود همانطور که در مصاحبه تان هم گفته بودید تعارف را کنار گذاشتید و خود واقعی مان را به ما نشان دادید، کار هنرمند همین است و شما استادانه چنین کردید، در خاطر من و هم نسلان من خواهد ماند که شما و امثال شما به موقع هشدار دادید، ای کاش گوشی برای شنیدن و اراده ای برای تغییر مانده باشد.

ناشناس گفت...

چی کار دارید واسه خودتون میکنید ؟ از تفار بازی بکشید بیرون ، به خودتون بیاید . سعی کنید ، سخته ، اما شدنیه .

همایون اشراقی گفت...

ناشناس چی گفتی؟ کلماتت نا مفهومه ،به نظر میاد بدجوری روت تاثیر گذاشته، اما خوب میشی، کمی فکر کن، سخته، اماشدنیه، باور کن، فقط باید فکر کنی و با خودت روراست باشی، میشه، تو می تونی...

ساغر گفت...

جناب ناشناس کاری که می کنند اجرای پرفورمنسه، یه فرم هنریه،اگر اطلاعاتتون کمه بیشتر مطالعه کنید، اثر هنری رو نقد می کنند و حرفای کلی و صدتا یه غاز نمیزنن که یعنی ما هم یه چیزی گفتیم، سوادش رو ندارین مطالعه کنید، با سواد شدن سخته البته ولی سعی کنید.

شیما - ع گفت...

پرفورمنس بسیار خوبی بود، از اون روز به بعد هر اتفاقی را که اطرافم و در جامعه میفته با همین نگاه تحلیل میکنم، واقعا چرا ما باید به چنین وضعی دچار بشیم؟ یعنی هیچ معیاری نباید باشه؟ چه کسایی مسئول این بی عدالتی هستند که شما نشان دادید؟ این ها سوالاتی بود که تو ذهنم ایجاد شده، دوست داشتم جوابش رو هم می دادید هرچند می فهمم که هدفتون جواب دادن نبوده ولی ای کاش کار رو آسون می کردید :)

ایمان گفت...

عااااالی بود، کیف کردم، از اینکه تو اون فضا قرار گرفتم و یه تجربه عجیب کردم خیلی خوشم اومد خسته نباشید.

شیرین بابایی گفت...

آقای راد عزیز فقط خواستم تشکر کنم هم از شما هم از تمام هنرمندای شرکت کننده و هم از گالری.

سارا گفت...

ای کاش فیلم ها رو هم اینجا بذارید برای ما ها که ایران نیستیم، من ایده این کار رو از یکی از دوستام شنیدم و به نظرم خیلی جالب اومد خیلی دوست دارم فیلمش رو هم ببینم