۱۳۹۱ شهریور ۳۱, جمعه

خبرنامه شماره ۷

اجرای امروز:

کابل ننداری، باران کوثری
جمعه ۳۱ شهریورماه ۱۳۹۱
ساعات اجرا ۱۷ تا ۲۰ 


لطفا توجه فرمایید:

پیش از شروع پرفورمنس ها موبایل خود را خاموش کنید.
عکاسی و فیلمبرداری از تمامی پرفورمنس ها بدون اجازه مسئولین گالری و هنرمندان ممنوع است.


بیوگرافی باران کوثری:

باران کوثری، ۲۵ مهر ماه سال ۱۳۶۴ در تهران به دنیا آمده و دانش‌آموختهٔ رشته نمایش از هنرستان سوره است. بهترین بابای دنیا (۱۳۷۰) ساخته داریوش فرهنگ، نخستین تجربه بازیگری اوست. نقش‌آفرینی‌های بعدی وی تا سال ۱۳۸۰ به تمامی در فیلم‌های مادرش رخشان بنی اعتماد است. کوثری همچنین با بازی در تئاتر آن سوی آینه به کارگردانی آزیتا حاجیان (۱۳۷۶) توانایی‌هایش را به عنوان بازیگر صحنه نیز به ثبت رسانده‌است. او در هفدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کودک و نوجوان در اصفهان (۱۳۸۱)، یکی از اعضای هیئت داورین در بخش مسابقه بوده‌است. سال ۱۳۸۵ برای وی سالی پرباری بود، باران ابتدا با بازی چشمگیرش در مجموعه صاحبدلان (محمدحسین لطیفی) همه را به تحسین واداشت، سپس از جانب خوانندگان هفته‌نامه چلچراغ برای دریافت نشان محبوبیت این نشریه انتخاب شد و سرانجام در بهمن ماه همین سال با کسب سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن از بیست و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر برای دو فیلم خون بازی و روز سوم و دیپلم افتخار بخش بین‌الملل برای فیلم خون بازی، آلبوم افتخارات یک سالش را ورق زد. او در سال ۱۳۸۶ در جایزه تصویر آسیا پاسیفیک توانست برای فیلم خون بازی یکی از کاندیداهای بهترین بازیگری شود و در سال ۱۳۸۷ در بیست و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر برای فیلم حیران کاندیدای بهترین بازیگر نقش اول زن شد. در دوازدهمین جشن خانه سینما در سال ۱۳۸۷ باران به همراه پدرش جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد را به بابک یزدانی اهدا کرد. همچنین در سال ۱۳۸۹ و در چهاردهمین جشن خانه سینما، نگار جواهریان تندیس بهترین بازیگر نقش اول زن را از باران و همایون اسعدیان دریافت کرد. وی در سی‌امین جشنواره فیلم فجر در سال ۱۳۹۰ برای بازی در فیلم بغض در بخش نگاه نو (فیلم‌های اول) کاندیدای جایزه بهترین بازیگر زن شده بود.


رویدادهای وبلاگ:

الف:
منبع: روزنامه شرق
 نگاهی به افتتاحیه فستیوال "سی پرفورمنس، سی هنرمند، سی روز"

به زبان خون با تو سخن خواهم گفت

علیرضا امیرحاجبی

همچنان که هویت های فردی و جمعی درحال تغییر است، هویت های مکانی و زمانی و حتی هویت اشیاء نیز بشدت تغییر می کند. وقتی در دهه پنجاه و در نمایشگاهی مفهومی...

ب:
 عکس هایی از پرفورمنس دوم، "در اتاقی نشسته ام"، نادر مشایخی

یادآوری:


طول اجرای آقای نیما دهقانی به نام “دانمارک” که در روز یکشنبه ۲ مهرماه برگزار خواهد شد از ساعت ۱۴ تا ۲۰ خواهد بود و نیاز به ثبت نام دارد. علاقه مندانی که پیشتر پلاک تهیه کرده اند در اولویت قرار دارند و می توانند از فردا (سه شنبه ۲۸ شهریورماه) تا پنجشنبه ۳۰ شهریورماه بین ساعات ۱۶ تا ۲۰ با شماره تلفن ۰۹۳۵۲۴۶۰۰۴۹ جهت ثبت نام تماس بگیرند. سایر علاقه مندان می توانند روزهای جمعه ۳۱ شهریورماه و شنبه اول مهرماه بین ساعات ۱۶ تا ۲۰ جهت ثبت نام با شماره تلفن فوق تماس بگیرند. 
مسئولیت ثبت نام به عهده تیم اجرایی آقای دهقانی است. گالری ایست در طول فستیوال، روزهای شنبه و چهارشنبه تعطیل است.

اجرای روز یکشنبه:

دانمارک، نیما دهقانی
یکشنبه ۲ مهرماه ۱۳۹۱
ساعات اجرا: ۱۴ تا ۲۰

برای اطلاعات بیشتر به وبلاگ گالری ایست مراجعه کنید.
blog.tehraneastgallery.comهیچ نظری موجود نیست: