۱۳۹۲ آبان ۹, پنجشنبه

اجرای روز بیست و هفتم ،"به هوش باش؛ بر دروازه ایستاده ام و به در می کوبم!"، پرفورمنسی از علی اتحاداجرای روز بیست و هفتم ،"به هوش باش؛ بر دروازه ایستاده ام و به در می کوبم!"، پرفورمنسی از علی اتحاد
جمعه ۱۰ آبان ماه ۱۳۹۲
ساعت اجرا: ۱۹ تا ۲۰
اگر کسی آوایم بشنود و در به رویم بگشاید٬ بر او مهمان می شوم و با یکدگر بر سفره خواهیم نشست*
(قسمت بیست و چهارم از مجموعه ی رازورزی)
*) مکاشفات یوحنا٬ باب سوم٬ آیه ی بیستم

اجرایی مبتنی بر متن از
علی اتحاد

 
لطفا برای شرکت در این اجرا حتما پیش از ساعت ۱۸ (شش بعد از ظهر) در گالری حضور داشته باشید. به دلیل نوع اجرا بعد از ساعت ۱۸ در گالری بسته خواهد شد و مخاطبان امکان شرکت در پرفورمنس آرت را نخواهند داشت.

توجه:


تمامی اجراها در فستیوال سوم مانند فستیوال اول رایگان است اما نیاز به ثبت نام دارند. ثبت نام از طریق وبسایت گالری ایست و یک روز پیش از هر اجرا برای آن صورت می گیرد. به همین منظور وبسایت جدید گالری ایست با نسخه بتا (آزمایشی) خود آغاز به کار کرده است و در چند روز آینده بعد از تست های فنی وبسایت اصلی با دیزاین و کارایی متفاوت آپلود خواهد شد. فرم ثبت نام هوشمند است و بعد از رسیدن به تعداد اعلام شده توسط هنرمند بسته خواهد شد.
‏www.tehraneastgallery.comبیوگرافی  علی اتحاد:

 علی اتحاد هنرمند معاصر، کیوریتور و منتقد هنر است. وی در رشته ی سینما و در دانشگاه هنر تحصیل کرده است و به عنوان هنرمند با رسانه هایی چون پرفورمنس آرت، دیجیتال مدیا، اینستالیشن، اودیو آرت، ویدئو آرت٬ موسیقی -پرفورمنس و ... کار می کند. در سال های گذشته نمایشگاه های انفرادی و گروهی متعددی در ایران و دیگر کشورها برگزار کرده است. دوره ی کاری علی اتحاد که با عنوان کلی «مجموعه ی رازورزی» شناخته می شود به صورت مجموعه ای دنباله دار و متشکل از عناصر مشترک دیداری شکل گرفته است. علی اتحاد از سال هشتاد و دو فعالیت به عنوان منتقد هنری را آغاز کرد و مقالات فارسی اش در نشریاتی چون تندیس، اعتماد، آینده نو، حرفه-هنرمند، فصلنامه هنر، فصلنامه خیال، بیناب، گلستانه، هنر فردا، هنر و رسانه و ... منتشر شده است. مقالات انگلیسی اتحاد نیز طی سال های گذشته در Contemporary Practices و The daily Star منتشر می شوند. وی از سال هشتاد و هفت به صورتی پیگیر به عنوان کیوریتور در صحنه ی هنر ایران فعالیت می کند و نمایشگاه هایی چون «خودنگاره ها- یک»، «خودنگاره ها-دو»، «دیگری» را در گالری های تهران و نیز پروژه های «باغ، قصر، زندان و دوباره باغ» (مجموعه آثار دائمی نصب شده در فضای زندان قصر) و نیز «هزار و یک عصر» (پرفورمنس هایی در فضای عمومی) را در باغ-موزه ی قصر ارائه کرده است. علی اتحاد در عین حال در زمینه ی آموزش هنر معاصر نیز فعالیت می کند.
هیچ نظری موجود نیست: